Oddílové Vánoce 1999 [z Vořechova deníku = sic]   (22.12.1999 )

Sešli jsme se v klubovně. Chlapci byly v krojích. Bylo mi zase líto, že kroj nemám. Potom jsme zdobily stromek. Potom nám Fedor něco povídal, ale už nevím co. Rozdal nám pohledy. Podepisovaly je všichni. I pohled nějakému SNĚHURKOVY. Když tu náhle: cvak, cvakla klika, někdo vkročil do klubovny. Bylo chvíli ticho, ale hned zase šum. Fedor zvolal: nepodepisujte dopis pro SNĚHURKU. Nazdar SNĚHURKO!!! Volaly hoši. Jo, byl to SNĚHURKA. Byl hodný. Pak nadešla chvíle rozbalování dárků. Rozbaloval Adam a Eva, ale později i já s Pávkem. Dostal jsem moc dárků. Pak jsme zpívaly koledy. Potom jsme pustili kapra do Vltavy. Vánoce se mi líbili.

, 19.10.2013